O FIRMIE

Firma "revSI" oferuje częściowe lub całkowite przejęcie opieki nad systemem informatycznym w Waszych firmach. W ramach prowadzonej przez nas obsługi informatycznej zajmujemy się administrowaniem serwerami, stacjami roboczymi, czy drukarkami. Tworzymy bezpieczne rozwiązania do przetwarzania i przechowywania danych biznesowych. Doradzamy przy zakupach i modernizacji infrastruktury IT Waszego przedsiębiorstwa. Nawiązując współpracę z nami rozwiążecie wszelkie aspekty związane z Systemem Informatycznym w firmie. 

Nasze cele i wartości:

  1. ODPOWIEDZIALNOŚĆ - często można się spotkać z sytuacjami, gdy firmy odpowiedzialne za konkretne usługi zrzucały odpowiedzialność na innnych, zamiast zaproponować i wprowadzić rozwiązanie. My bierzemy pełną odpowiedzialność za to co robimy.
  2. KOMPETENCJA I KOMPLETNOŚĆ - świadczymy usługi zgodnie z najlepszymi standardami przy tego typu usługach. Ciągle doskonalimy swoją wiedzę i umiejętności. A dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi IT - od położenia przewodów, po kompletną administrację systemem informatycznym.
  3. NIEZADOWNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ - nasze systemy są budowane tak, by nie zawodziły swoich użytkowników. Nie zamykamy się na żadne rozwiązania. Nie zamykamy się na konkretnych producentów sprzętu, czy oprogramowania. Nie mamy faworytów. To daje nam możliwość elastycznego dopasowania systemu do klienta.

Chcesz lepiej poznać zakres naszych usług?

Sprawdź co oferujemy, lub skontaktuj się z nami! Chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

© Copyright 2020 by revSI - Linka Kacper